راهنمای ثبت نام

سلام کاربران گرامی.
برای شروع ثبت نام از صفحه اول سایت میتوانید گزینه ورود به سامانه و یا ورود و ثبت نام را انتخاب نموده و وارد صفحه ثبت نام شوید .
در این صفحه در قسمت بالا گزینه ثبت نام را کلیک کنید.
و در صفحه ایجاد شده فیلد های مربوط به اطلاعات خواسته شده را در جای مناسب قرار دهید . دقت کنید شماره موبایل برای ورود استفاده خواهد شد و رمز عبور باید حد اقل 6 کارکار همراه با حروف کوچک و بزرگ و اعداد باشد. وروی گزینه ثبت نام کلیک کنید.
بعد از این مرحله وارد صفحه تایید شماره موبایل می شوید و کد فعالسازی که به موبایل شما ارسال گردیده است را وارد نموده و روی گزینه ثبت کلیک کنید.
پس از این مرحله پیغامی مبنی بر اینکه ثبت نام موفقیت آمیزبوده است برای شما به نمایش گذاشته میشود و شما پس از رویت آن پیام میتوانید به سایت ورود نمایید.
پس از ورود گزینه های خرید و فروش غیر فعال میباشد و باید جهت تکمیل اطلاعات شناسایی خود اقدام نمایید
توجه نمایید برای استفاده از امکانات سایت باید حتما احراز هویت را انجام دهید.
احراز هویت به صورت تایید مدارک شناسایی، تایید مدارک بانکی و وریفای شماره ثابت انجام می شود.
بعد از ثبت نام وارد پنل کاربری شده و در قسمت تایید مدارک شناسایی اسکن کارت ملی و عکس سلفی و در قسمت تایید مدارک بانکی اسکن کارت بانکی خود را ارسال نمایید.
همکاران ما صحت مدارک شما را بررسی کرده و برای وریفای شماره ثابت با شما تماس خواهند گرفت.
توجه نمایید عکس سلفی باید به شکل زیر ارسال شود عکس های ارسالی خارج از فرمت زیر پذیرفته نخواهد شد.
توجه نمایید خرید و فروش تنها با کارت های بانکی تایید شده امکان پذیر خواهد بود.
در قسمت اسکن کارت بانکی در صورت تمایل می توانید با نرم افزار یا کاغذ روی CVV2 و تاریخ انقضا را بپوشانید.
توجه نمایید حتما کارت بانکی ارسالی و نام و نام خانوادگی ثبت شده در سایت و کارت ملی یکسان باشند.
بعد از ارسال تصاویر منتظر باشید تا حساب کاربری شما فعال شود احراز هویت و بررسی مدارک معمولا بین 2 تا 6 ساعت زمان می برد.
به این منظور گزینه تایید مدارک شناسایی را در نوار ابزار سمت راست کلیک نمایید و اطلاعات مربوط به بخشها را در فیلد مناسب قراد دهید و اسکن کارت ملی و صلفی از خود و کارت ملی در فیلد بعدی و قرار دادن ایمیل و تلفن ثابت جهت احراز هویت جزو موارد واجب میباشد .
و مر حله اخر تایید مدارک بانکی میباشد که میتوانید با انتخاب آن در منوی سمت راست و انتخاب گزینه افزودن وارد صفحه فرم بانکی شوید و پس از تکمیل فرم روی گزینه ثبت کلیک کنید
با آرزوی موفقیت برای شما کاریران غزیز